Prodüksiyon

Grafik Animasyon

Grafik Animasyon

Grafik Animasyon TV'de reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsunuz. yayınla ilgili herşey tamam fakat reklam filmi henüz hazır değil ve bu iş için çok fazla bütçeniz yok diyelim...Minumum reklam filmi süresi ile, En Etkili ve kolay anlaşılır reklam filmleri hazırlıyoruz. Böylece, yüksek bütçeli reklam filmi maliyetlernizi minumum seviyeye indirmiş oluyorsunuz...

3D Animasyon

3D Animasyon

3D Animasyon Reklam filminizin çarpıcı, modern, etkili, ve tüm ürün detaylarının görünmesini istiyorsunuz...Günümüzün Modern tasarım anlayışı 3D animasyon reklam filmi ile, mesajınızı en ince detayına kadar tütecinize ulaştırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bize ulaşmak

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Daha kurumsal çözümler için, bir tanıtım filmi yaptırmak istiyorsunuz, yada tanıtım filminizi profesyonelleştirmek istiyorsunuz...Grafik animasyon, 3D animasyon, kamera çekimi, özel efecktler, seslendirme ve size özel müzik...Firmanızı, ürününüzü ve mesajınızı en detaylı haliyle anlatın.

Seslendirme / Dublaj

Seslendirme / Dublaj

Seslendirme Dublaj Bir görsel çalışmanız var diyelim, ama profesyonel bir ses'e ihtiyacınız var. Ses ve çalışma örneklerimizi inceleyin.Yada bize görsel çalışmanızı gönderin, biz en uygun ses ve müziği seçip hazırlayalım.

Post Production

Post Production

Post Production Elinizde önceden çekilmiş bir görüntü var ama seslendirme yok, müzik yok, efeckt yok..Yada yepyeni bir çekim istiyorsunuz. Gerçek bir reklam filmi olsun istiyorsunuz.. İşte tam bu aşamada bizimle çalışabilirsiniz. Hemen size bir senaryo ve metin hazırlayıp, en son teknoloji görüntü kalitesi ile çekimlerinizi yapalım. seslendirme ve görüntü efecktleri, grafik animasyon, 3D animasyonuda içine katıp, profesyonel bir reklam filmi hazırlayalım.

3D Mimari

3D Mimari

3D Mimari Projenizle ilgili elinizde sadece mimarınızın çizdiği, bir autocat dosyası ve vitrine koyduğunuz proje maketiniz var... ama bunu bir belgesel gibi seslendirme yapılmasını ve görsel efecktlerin de olduğu baştan sona gerçek görüntü havasında tüm detayların görünmesini, binanın içi, dışı, odalar, mobilyalar tüm ihtişamıyla görünsün istiyorsunuz. Bunun için doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.