Tv Reklamcılığı

BANT REKLAM
BANT REKLAM

Reklamlarınızın, izleyicinin diziyi izlerken hatta en heyecanlı yerinde, dizinin içinde yayınlanmasını istiyorsunuz. Böylece herkes görsün istiyorsunuz. İşte Bant Reklam tam size göre. Ekranın yaklaşık olarak dörtte biri kadar alanda yayınlanır. RTÜK kurulları gereği bir reklam reklam süresi 8 sn'dir.

Bant Reklam örneklerini inceleyin»

BANT REKLAM
SPOT REKLAM

Reklam Filminiz, reklam kuşakları içinde yayınlansın. O an ekran başında olmayanlar, en azından sesini duysun, sesini duyanlar, şöyle bir dönüp baksın istiyorsunuz. Hatta güzel birde jingle yapalım duyanların aklında kalsın.İşte tüm bunların uygulanması için doğru yerdesiniz.

Spot Reklam örneklerini inceleyin»

BANT REKLAM
ADVERTORIAL

Markamızı ne bant reklam, ne de spot reklam ile anlatamayız..Biz markamızı şöyle uzun uzun bir ünlü'nün programında anlatalım diyorsanız. 60 sn ve 90 saniyelik advretorial reklamlar için hazırız. Üstelik stand tasarımı, baskısı, reklam metni ve prodüksiyon içinde ayrıca zaman ve para harcamazsınız Ajansımız tarafından daha önce yayınlanan advertorial reklam örneklerimizi izlemek için alttaki linke tıklamanız yeterli.

Advertorial örneklerini inceleyin»

BANT REKLAM
ÜRÜN YERLEŞTİRME

Ürünleriniz dizinin içinde oyuncular tarafından kullanılsın... Yada dizinin içine bir billboard koyalım afişinizide bu billboarda asalım Olmadı, oyuncular direk sizin markanızı kullansın Böylece markanız diziyle, oyuncuyla bütünleşsin. Bunun için doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.

Ürün Yerleştirme örneklerini inceleyin»

BANT REKLAM
SPONSORLUK

Her dizinin tartışmasız belli bir izleyici kitlesi vardır. Bu kitle bazen milyonlar, bazen de yüzbinlerle ifade edilir. Diğer bir deyişle ana sponsoru olduğunuz dizinin kitlesi ile sıkı bir bağ kurarsınız ve o izleyici kitlesi sizi asla unutmaz.

Sponsorluk örneklerini inceleyin»